KRS: 0000028246

Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Specjaliści

KIEROWNIK –  pani BEATA

Nad całością panuje, koordynuje wszystkie działania i ogarnia powstający czasem chaos pani kierownik Beata. Dla uczestników, którzy ufają jej jak Zawiszy, jest jak wyrocznia z Teb. Nikt nie śmie się sprzeciwiać jej salomonowym decyzjom. Czasem podopieczni mówią w kuluarach, że drzwi do jej pokoju powinny być obrotowe – taki tam ruch.

 

PEDAGOG – pani ASIA

Rękę na pulsie warsztatu trzyma bez przerwy specjalista do spraw rewalidacji, pani pedagog Asia. Wie niemal wszystko, co dzieje się w pracowniach oraz w relacjach pomiędzy uczestnikami WTZ. Ci mogą zawsze polegać na jej intuicji i doświadczeniu. Każdy sprawiedliwie jest oceniany i podsumowywany. Tu bije źródło nowej energii i motywacji do działania.

 

jaPSYCHOLOG – pani JUSTYNA

Nie jest łatwo być dorosłym. Na każdym kroku pojawiają się problemy, utrudnienia, przeszkody. Jak można sobie poradzić z tym, co tarasuje pójście naprzód? Pierwszy punkt to zrozumienie sytuacji, a dalej… to zależy… W takich przypadkach można udać się do pani psycholog Justyny, która pomoże dojść do właściwych wniosków, poradzić, jak w danej sytuacji się zachować, itp. Również rodziny mogą zasięgnąć u niej konsultacji.

 

 

agnieszkaREHABILITANT – pani AGNIESZKA

Problemy z kondycją? Bóle mięśni? Za duża tusza? Niska sprawność fizyczna? Wszystkim tym problemom zaradzi pani Agnieszka  na zajęciach rehabilitacyjnych. Ćwiczenia siłowe, rozciągające, zręcznościowe, basen, masaże – i każdy podopieczny czuje się jak nowonarodzony. Dla bardziej wytrwałych i ambitnych, tych, którzy mają aspiracje zdobywania najwyższych wyróżnień organizowane są wyjazdy na sparingi i zawody sportowe, dzięki którym podopieczni pani Agnieszki rozsławiają nas w Polsce.

 

GraPIELĘGNIARKA – pani GRAŻYNKA

W razie, gdyby ćwiczenia nie zaradziły problemom fizycznym, jest pani pielęgniarka – Grażynka. Gdy trzeba – zmierzy ciśnienie, temperaturę. Dzięki jej pomiarom i radom łatwiej utrzymywać dziewczętom dietę i figurę, a mężczyznom zdrowie i formę. Kwestia wagi jest tutaj niemal równie ważka, co kwestia stroju.

 

 

KIEROWCA – pan ARTUR

O bezpieczeństwo każdego z uczestników podczas drogi do WTZ dba pan kierowca Artur. Jest zawodowcem w każdym calu. Jeżdżenie jest jego pasją, mógłby jeździć ‚dzień i noc’. W drodze troszczy się również o nastroje i dobre samopoczucie podopiecznych. Dla każdego ma dobre słowo, żart, uśmiech. Z nim na pokładzie, co chwile słychać salwy śmiechu, nie ma tu czasu na nudę.

 

 

WTZ Chełmek

ul. Przemysłowa 2
32-660 Chełmek
Tel. 33 846-14-46

WTZ Przeciszów-Las

ul. Leśna 12
32-641 Przeciszów
Tel. 33 843-75-19

WTZ Jawiszowice

ul. Plebańska 7
32–626 Jawiszowice
Tel. 32 211-06-56

WTZ Oświęcim

ul. Zwycięstwa 135
32–600 Oświęcim
Tel. 33 842-33-33