KRS: 0000028246

Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Specjaliści

kierownikKIEROWNIK –  pani BEATA

Nad całością panuje, koordynuje wszystkie działania i ogarnia powstający czasem chaos pani kierownik Beata. Dla uczestników, którzy ufają jej jak Zawiszy, jest jak wyrocznia z Teb. Nikt nie śmie się sprzeciwiać jej salomonowym decyzjom. Czasem podopieczni mówią w kuluarach, że drzwi do jej pokoju powinny być obrotowe – taki tam ruch.

 

 

ewaPEDAGOG – pani EWA

Rękę na pulsie warsztatu trzyma bez przerwy specjalista do spraw rewalidacji, pani pedagog Ewa. Wie niemal wszystko, co dzieje się w pracowniach, w relacjach między uczestnikami WTZ. Ci mogą zawsze polegać na jej intuicji i doświadczeniu. Każdy sprawiedliwie jest oceniany i podsumowywany. Tu bije źródło nowej energii i motywacji do działania.

 

 

jaPSYCHOLOG – pani JUSTYNA

Nie jest łatwo być dorosłym. Na każdym kroku pojawiają się problemy, utrudnienia, przeszkody. Jak można sobie poradzić z tym, co tarasuje pójście naprzód? Pierwszy punkt to zrozumienie sytuacji, a dalej… to zależy… W takich przypadkach można udać się do pani psycholog Justyny, która pomoże dojść do właściwych wniosków, poradzić, jak w danej sytuacji się zachować, itp. Również rodziny mogą zasięgnąć u niej konsultacji.

 

 

KaroREHABILITANT – pani KAROLINA

Problemy z kondycją? Bóle mięśni? Za duża tusza? Niska sprawność fizyczna? Wszystkim tym problemom zaradzi pani Karolina  na zajęciach rehabilitacyjnych. Ćwiczenia siłowe, rozciągające, zręcznościowe, masaże – i każdy podopieczny czuje się jak nowonarodzony.

 

 

 

GraPIELĘGNIARKA – pani GRAŻYNKA

W razie, gdyby ćwiczenia nie zaradziły problemom fizycznym, jest pani pielęgniarka – Grażyna. Gdy trzeba – zmierzy ciśnienie, temperaturę. Dzięki jej pomiarom i radom łatwiej utrzymywać dziewczętom dietę i figurę, a mężczyznom zdrowie i formę. Kwestia wagi jest tutaj niemal równie ważka, co kwestia stroju.

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPRACOWNIK SOCJALNY – pani ANIA

Rodzice każdego z uczestników znają doskonale pracownika socjalnego WTZ panią Anię. Problemy rentowe, finansowe i inne tego typu nie mają tu racji bytu, zostają zażegnane w zalążku. Fundraising, akcja 1%, foldery reklamowe to kolejna gałąź działalności niezbędna dla dalszego funkcjonowania WTZ.

 

 

 

KSIĘGOWA  – pani ANIA

Każdy kto ma zacięcie do liczenia i smykałkę do prac biurowych ciągnie do pokoju pani księgowej Ani. Co ciekawe, nie zrażają ich ani słupki wyliczeń, ani plątanina cyfr. Tutaj zdecydowanie przyciąga również panująca tu temperatura. To tropikalna wyspa klimatu umiarkowanego, o czym doskonale wiedzą ciepłolubni podopieczni.

 

Ania MPRACOWNIK ADMINISTRACYJNO – BIUROWY- pani ANIA

Uczestnicy WTZ to kopalnia pomysłów, jak zapromować warsztat w lokalnym środowisku, jak pokazać się innym i zachęcić do współpracy. W młodych głowach rodzą się pomysły festiwali, zawodów, wycieczek. Wiele z tych akcji koordynowanych jest przez pracownika administracyjno – biurowego, panią Anię. Zbiera ona te pomysły i skleja w całość, dzięki czemu marzenia i wizje wielu mogą się ziścić.

 

 

 

maniekKIEROWCA – pan MARIUSZ

Każda kobieta chce się czasem czuć jak księżniczka, pragnie być noszona na rękach. Niejeden, z kolei, mężczyzna pragnie dystynkcji wojskowych, żołnierskiego życia. Te potrzeby doskonale rozumie kierowca WTZ Chełmek, pan Mariusz. Uczestniczki go uwielbiają a uczestnicy podziwiają – nie tylko za to, że bezpiecznie dowozi ich do celu.

WTZ Chełmek

ul. Przemysłowa 2
32-660 Chełmek
Tel. 33 846-14-46

WTZ Przeciszów-Las

ul. Leśna 12
32-641 Przeciszów
Tel. 33 843-75-19

WTZ Jawiszowice

ul. Plebańska 7
32–626 Jawiszowice
Tel. 32 211-06-56

WTZ Oświęcim

ul. Zwycięstwa 135
32–600 Oświęcim
Tel. 33 842-33-33