KRS: 0000028246

Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Specjaliści

KIEROWNIK –  pani BEATA

Nad całością panuje, koordynuje wszystkie działania i ogarnia powstający czasem chaos pani kierownik Beata. Dla uczestników, którzy ufają jej jak Zawiszy, jest jak wyrocznia z Teb. Nikt nie śmie się sprzeciwiać jej salomonowym decyzjom. Czasem podopieczni mówią w kuluarach, że drzwi do jej pokoju powinny być obrotowe – taki tam ruch.

 

 

PEDAGOG – pani ASIA

Rękę na pulsie warsztatu trzyma bez przerwy specjalista do spraw rewalidacji, pani pedagog Asia. Wie niemal wszystko, co dzieje się w pracowniach oraz w relacjach pomiędzy uczestnikami WTZ. Ci mogą zawsze polegać na jej intuicji i doświadczeniu. Każdy sprawiedliwie jest oceniany i podsumowywany. Tu bije źródło nowej energii i motywacji do działania.

 

jaPSYCHOLOG – pani JUSTYNA

Nie jest łatwo być dorosłym. Na każdym kroku pojawiają się problemy, utrudnienia, przeszkody. Jak można sobie poradzić z tym, co tarasuje pójście naprzód? Pierwszy punkt to zrozumienie sytuacji, a dalej… to zależy… W takich przypadkach można udać się do pani psycholog Justyny, która pomoże dojść do właściwych wniosków, poradzić, jak w danej sytuacji się zachować, itp. Również rodziny mogą zasięgnąć u niej konsultacji.

 

 

KaroREHABILITANT – pani KAROLINA

Problemy z kondycją? Bóle mięśni? Za duża tusza? Niska sprawność fizyczna? Wszystkim tym problemom zaradzi pani Karolina  na zajęciach rehabilitacyjnych. Ćwiczenia siłowe, rozciągające, zręcznościowe, masaże – i każdy podopieczny czuje się jak nowonarodzony.

 

GraPIELĘGNIARKA – pani GRAŻYNKA

W razie, gdyby ćwiczenia nie zaradziły problemom fizycznym, jest pani pielęgniarka – Grażynka. Gdy trzeba – zmierzy ciśnienie, temperaturę. Dzięki jej pomiarom i radom łatwiej utrzymywać dziewczętom dietę i figurę, a mężczyznom zdrowie i formę. Kwestia wagi jest tutaj niemal równie ważka, co kwestia stroju.

 

 

KSIĘGOWA  – pani ANIA

Każdy kto ma zacięcie do liczenia i smykałkę do prac biurowych ciągnie do pokoju pani księgowej Ani. Co ciekawe, nie zrażają ich ani słupki wyliczeń, ani plątanina cyfr. Tutaj zdecydowanie przyciąga również panująca tu temperatura. To tropikalna wyspa klimatu umiarkowanego, o czym doskonale wiedzą ciepłolubni podopieczni.

 

 

KSIĘGOWA – pani ANIA

Zawsze precyzyjna, dokładna, skrupulatna, u pani Ani księgowej wszystko się zawsze zgadza (tak znaczy tak, nie – nie). Jest konsekwentna i stanowcza kiedy trzeba sprawy doprowadzić do końca, a równocześnie otwarta, pomocna , z ogromnym poczuciem humoru. Wymaga wiele od siebie, i ta postawa inspiruje innych, którzy z nią przebywają, do stawania się najlepszą wersją siebie.

 

KIEROWCA – pan ARTUR

O bezpieczeństwo każdego z uczestników podczas drogi do WTZ dba pan kierowca Artur. Jest zawodowcem w każdym calu. Jeżdżenie jest jego pasją, mógłby jeździć 'dzień i noc’. W drodze troszczy się również o nastroje i dobre samopoczucie podopiecznych. Dla każdego ma dobre słowo, żart, uśmiech. Z nim na pokładzie, co chwile słychać salwy śmiechu, nie ma tu czasu na nudę.

 

 

WTZ Chełmek

ul. Przemysłowa 2
32-660 Chełmek
Tel. 33 846-14-46

WTZ Przeciszów-Las

ul. Leśna 12
32-641 Przeciszów
Tel. 33 843-75-19

WTZ Jawiszowice

ul. Plebańska 7
32–626 Jawiszowice
Tel. 32 211-06-56

WTZ Oświęcim

ul. Zwycięstwa 135
32–600 Oświęcim
Tel. 33 842-33-33