BAL KARNAWAŁOWY W JAWORZNIE

Aktualności  | Marzec 2017

Bal karnawałowy organizowany przez WTZ Libiąż jest wydarzeniem wyczekiwanym. Jest atrakcją bardzo lubianą przez naszych Podopiecznych.

23 lutego w Galerii Galena w Jaworznie, w Klubie Grawitacja pojawiły się kolorowe postacie. Można było spotkać księżniczki, policjantów, kapitanów, motylki,….. a nawet samego diabła. Rozpoznanie Podopiecznych było bardzo trudne. Wszyscy bawili się wesoło. Dyplom za najpiękniejszy strój dostała nasza Podopieczna z Jawiszowic Agnieszka, która była przebrana za motyla. Dziękujemy Organizatorom za wspaniałą zabawę.

Po zachowaniu, wypowiedziach możemy wywnioskować, że był to bardzo ważny dzień dla Podopiecznych. To skrót relacji naszej Podopiecznej z WTZ Jawiszowice – Agnieszki 😉 :

W  dniu  23.02 . 2017 – Czwartek – ,, Tłusty czwartek ,’’ od samego rana pogoda była deszczowa.

Ja  Agnieszka Augustyniak, wstałam o godzinie- 6.30 , gdzie następnie  mamunia  mnie  wymalowała –  na  twarzy miałam wymalowanego motyla, ubrałam się  w różową bluzkę  i  sukienkę w  kwiatki- niebiesko różowe róże. Następnie  poszłam  do kuchni, i wypiłam kawę , potem mami zrobiła mi  zdjęcie z mojego aparatu,  a potem poszłam na godzinę- 9.30  na przystanek  na  busa.

Jak wsiadłam  do busa, to wszyscy nie mogli oderwać wzroku ode mnie, bo miałam  ubraną perukę blond i wianek z kwiatów sztucznych . Później pojechaliśmy po  kolegów i koleżanki , i pojechaliśmy wszyscy do  Jaworzna, jechaliśmy  długo , aż dotarliśmy na miejsce. Następnie  udaliśmy się do środka,  gdzie porozbieraliśmy się z kurtek w szatni, i wyruszyliśmy na parkiet się bawić.

A  na zabawie była bardzo  duża  różnorodność  stroi karnawałowych; Shrek i Fiona ,  Kot w butach ,Pszczółka Maja , król, panna młoda, królowa  motyli , Halina Młynkowa- zespół Brathanki.

  Podczas zabawy dostałam kwiatka białego na rękę od pani Danusi  Stokłosy, za   najładniejszy  strój –  nagrodę  – dyplom  , maskotkę serce, antyramę .

 

 

Wyszukiwarka

Archiwum

WTZ Chełmek

ul. Przemysłowa 2
32-660 Chełmek
Tel. 33 846-14-46

WTZ Przeciszów-Las

ul. Leśna 12
32-641 Przeciszów
Tel. 33 843-75-19

WTZ Jawiszowice

ul. Plebańska 7
32–626 Jawiszowice
Tel. 32 211-06-56

WTZ Oświęcim

ul. Zwycięstwa 135
32–600 Oświęcim
Tel. 33 842-33-33